Як додати офлайн / онлайн курс в каталог?

Щоб додати Ваші курси на сайт, спершу потрібно зареєструватися, як організація та в особистому кабінеті. Там ви зможете додати свої онлайн або офлайн курси. Покрокова інструкція:

1. Додайте організацію. Детальніше, як це зробити можна подивитися тут.

2. Додайте курс. Перейти в розділ "Список курсів" в особистому кабінеті та натисніть на кнопку "Додати курс".

3. Заповніть основну інформацію. Введіть назву Вашого курсу російською та українською мовами. Завантажте головне фото курсу, яке буде відображатися в каталозі при пошуку. Виберіть тип курсу - Онлайн або Офлайн. Укажіть категорію курсів - потрібно вибрати тільки одну категорію курсів, в якій буде відображатися ваш курс. При вказуванні ціни, ви зможете додати знижку, при натисканні на кнопку "Додати знижку".


4. Додайте ваших викладачів. Якщо у вас кваліфіковані викладачі, з великим досвідом, це викличе довіру ваших клієнтів. Інформацію та фото викладачів можна додати в Розширеному та Максимальному тарифах.

5. Виберіть філію, в якій проходить даний курс. В залежності від обраної філії будуть відображатися контактні дані на курсі. До одного курсу можна прикріпити декілька філій, де проходить даний курс.

6. Введіть опис вашого курсу. Перейдіть на наступну вкладку "Опис" та введіть інформацію про ваш курс і програму навчання російською та українською мовами.


7. Додайте фото. Фото процесу навчання або прикладів готових робіт привертають увагу та викликають лояльність користувачів. Цей функціонал доступний в Розширеному і Максимальному тарифі.


8. Збережіть зміни. Обов'язково збережіть всі зміни. Після збереження курс відправитися на модерацію. Якщо ваше оголошення відповідає всім правилам розміщення на сайті, в особистому кабінеті ви побачите статус "Опубліковано". Якщо курс відхилений, модерація завжди вказує причину відхилення, ви можете просто виправити вказану помилку і курс відправитися повторно на модерацію.