Як додати майстер-клас?

Щоб додати Ваші майстер-класси на сайт, спершу потрібно зареєструватися, як організація. Покрокову інструкцію додавання організації можна подивитися тут.

Додавання майстер-класів є тільки в "Розширеному" і "Максимальному тарифі. Оплату можна зробити з особистого кабінету в розділі "Рахунки та оплата".

1. Оплатіть один з платних тарифів. Тоді у вас буде доступний функціонал розміщення майстер-класів.

2. Додайте майстер-клас. Перейти в розділ "Майстер-класи" в особистому кабінеті та нажміть на кнопку "Додати майстер-клас".


3. Заповніть основну інформацію. Введіть назву вашого майстер-класу російською та українською мовами. Завантажте головне фото, яке буде відображатися в каталозі при пошуку. Виберіть категорію - потрібно вибрати тільки одну категорію майстер-класу, в якій буде відображатися Ваша пропозиція. Також вкажіть ціну та дату проведення майстер-класу.4. Додайте ваших викладачів. Якщо у вас кваліфіковані викладачі, з великим досвідом, це викликає більшу довіру користувачів. Інформацію та фото викладачів можна додати в розділі Викладачі в особистому кабінеті. Після цього ви зможете вибрати з списку потрібного викладача.

5. Виберіть філію, в якій проходить даний курс. Залежно від обраної філії будуть відображатися контактні дані. До одного майстер-класу можна прикріпити кілька філій, де проходить навчання.


6. Введіть опис вашого майстер-класу. Перейдіть на наступну вкладу "Опис" і введіть інформацію про ваш майстер-клас, програму російською та українською мовами


7. Додайте фото. Фото процесу навчання або прикладів готових робіт після майстер-класу привертають увагу, і викликають лояльність користувачів. Фото до майстер-класів можна додавати без обмежень за кількістю.


8. Збережіть зміни. Обов'язково збережіть всі зміни. Після збереження майстер-клас відправитися на модерацію. Якщо ваше оголошення відповідає всім правилам воно буде розміщено на сайті. Якщо майстер-клас відхилений, модерація завжди вказує причину відхилення, ви можете просто виправити вказану помилку. Після виправлення і збереження змін майстер-клас відправитися повторно на модерацію.